1. Zabieg rozjaśniająco – nawilżający

Cena: 140 zł 60 min

Demakijaż + peeling enzymatyczny / kawitacyjny + sonoforeza + maska algowa

Zabieg idealny dla każdego rodzaju skóry dzięki peelingowi oczyszcza i odświeża skórę, a użycie sonoforezy pozwala na wtłoczenie w głąb skóry aktywnych substancji które wpływają na jej wygładzenie i nawilżenie

Zabieg sonoforezy wykorzystuje fale akustyczne do masażu. Za pomocą urządzenia emitującego fale ultradźwiękowe, wprowadzone są w głąb skóry rozmaite substancje. Sonoforeza natychmiastowo poprawia wygląd skóry. Bezbolesny zabieg sonoforezy ma za zadanie pobudzić krążenie krwi i przepływ limfy. Komórki zaczynają szybszą regenerację, a ich metabolizm jest znacznie usprawniony.

2. Mezoterapia Bezigłowa (Elektroporacja)

Cena: Mezoterapia bezigłowa twarz 80 zł 45 min
Mezoterapia bezigłowa twarz+szyja 120 zł 60 min
Mezoterapia bezigłowa twarz+dekolt 160 zł 75 min

Demakijaż + peeling enzymatyczny / kawitacyjny + elektroporacja+ maska

Zjawisko elektroporacji zapewnia bezinwazyjny i bezbolesny transport aktywnych składników. Zastosowanie odpowiednich potencjałów elektrycznych inicjuje powstanie dodatkowych kanałów, które ułatwiają i przyśpieszają wnikanie składników odżywczych zawartych w kosmetykach do głębokich warstw skóry. Elektroporacja może być stosowana w przypadku blizn i trądzika pospolitego, usuwaniu zmarszczek i cellulitu, przy braku elastyczności i odwodnieniu skóry. Zjawisko elektroporacji nie powoduje efektów niepożądanych, a rezultaty widoczne są już od pierwszego zabiegu.

3. Fale Radiowe

Cena: Fale Radiowe (RF) – twarz 130 zł  45 min
Fale Radiowe (RF) – twarz+szyja 160 zł  60 min
Fale Radiowe (RF) – twarz+szyja+dekolt 200 zł 70 min

Ciało Fale Radiowe ( RF) jedna partia 130 zł  20 min
Fale Radiowe ( RF) pakiet 6 zabiegów 750 zł

Demakijaż + peeling enzymatyczny / kawitacyjny + fale radiowe RF + maska algowa / maska kremowa

Główne działanie biologiczne polega na przegrzewaniu włókien kolagenowych do temperatury 54°C. Pod wpływem ogrzania ulegają one skurczeniu, a wtórnie także napięciu. Przegrzanie przyczynia się do stymulacji fibroblastów, a tym samym odbudowy oraz wytwarzaniu nowego kolagenu i elastyny.

WSKAZANIA:

 • podniesienie owalu twarzy i podbródka
 • ujędrnienie struktury skóry
 • spłycenie głębokich zmarszczek
 • zmniejszenie „worków” pod oczami i „kurzych łapek”
 • odbudowa kolagenu
 • terapia zapobiega starzeniu – profilaktyka
 • zmniejszenie przebarwień
 • redukcja zanieczyszczeń, rozszerzonych porów i stanów zapalnych
 • konturowania ciała
 • redukcja cellulitu
 • zmniejszania obwodu poszczególnych partii ciała
 • obkurczania i ujędrniania skóry ciała.
 • podniesienie pośladków
 • likwidacja „luźnej” skóry na brzuchu i wewnętrznej stronie ud

4. BB Glow

Cena: 200 zł 90 min

Demakijaż + peeling enzymatyczny / peeling kawitacyjny + znieczulenie miejscowe + mikro nakłuwanie + aplikacja serum bb glow z pigmentem + maska łagodząca

BB Glow, to rodzaj permanentnej pigmentacji skóry twarzy. To idealne rozwiązanie dla wszystkich pań, które zmagają się z poszarzałą skórą z zaczerwieniami i przebarwieniami. Zabieg ten zapewnia efekt lekkiego podkładu na twarzy. Koloryt zostaje wyrównany, cera rozświetlona, a niedoskonałości zakryte. W rezultacie możemy cieszyć się promienną i gładką skórą bez grama makijażu.

Chociaż różnica jest widoczna już po pierwszym wykonaniu BB Glow, najlepsze efekty osiągniemy po odbyciu serii 2-4 zabiegów co 2-3 tygodnie. Wtedy możemy się spodziewać, że efekt utrzyma się od pół roku do roku. Wiele zależy od indywidualnych cech naszej skóry oraz użytego serum.

5. Oczyszczanie Manualne

Cena: 120 – 160 zł 90 min

Demakijaż + peeling enzymatyczny / kawitacyjny + manualne oczyszczanie + maska zwężająca pory antybakteryjna

Manualne oczyszczanie twarzy jest zabiegiem, który składa się ręcznego usuwania wykwitów skórnych w postaci zaskórników otwartych, zamkniętych, krost i prosaków. Oprócz tego wykonywane są również inne czynności, które ułatwią pracę manualnego oczyszczania oraz sprawią, że zostanie ono dokładnie wykonane. Cały zabieg trwa około 2 godzin. Manualne oczyszczanie wykonuje się na skórze twarzy, pleców, dekoltu i ramion.

6. Oczyszczanie Manualne z hydradermabrazją

Cena: 140 – 180 zł 90 min

Demakijaż + hydrodermabrazja + oczyszczanie manualne + maska algowa

Hydradermabrazja to nowoczesna mikrodermabrazja przeznaczona dla wszystkich typów skóry, nawet dla tych bardzo wrażliwych. Jest to zabieg, który umożliwia jednoczesne dokładne oczyszczenie, nawilżenie, a także odmłodzenie skóry twarzy.

Jest ona idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą pozbyć się zmarszczek, przebarwień lub też mają problemy z nadmierną suchością czy niedotlenieniem naskórka lub ich cera jest pozbawiona blasku.

Hydradermabrazja bardzo dobrze działa w przypadku zanieczyszczonej skóry czy trądziku. Dobrze się sprawdza także w przypadku osób cierpiących na rogowacenie mieszkowe.

7. Terapia Światłem z maską kolagenową

Cena: 150 zł 45 min

Demakijaż + peeling enzymatyczny / kawitacyjny + masaż twarzy + maska Led

Dynamiczna terapia fotonowa do pielęgnacji skóry jest nową technologią, gdzie korzysta się z energii fotonów, energię światła zamienia się w energię komórek, przyspiesza się wzrost komórek i zwiększa się krążenie krwi. Ponadto komórki są stymulowane do produkcji białka kolagenowego, zwiększa się elastyczność skóry, a skóra starzejąca się, trądzikowa, i z plamkami odnawia się i napina a poparzenia zostają zniwelowane.

Terapia światłem LED poprawia też elastyczność i koloryt skóry, spłyca zmarszczki i niweluje wiotkość skóry, przebudowuje tkankę tłuszczową. Naświetlania dają świetne efekty w terapii łączonej z peelingami chemicznymi, mezoterapią, hydradermabrazją zabiegami laserowymi. Seria zabiegów zmienia kondycję skóry, która w efekcie staje się grubsza, bardziej sprężysta, wygładzona, ma lepszą gęstość i koloryt. Leczenie światłem LED może też być uzupełnieniem innych terapii (np. leczenia trądziku).

8. Zabieg peelingu kawitacyjnego

Cena: 80 zł 45 min

Demakijaż + tonizacja + peeling kawitacyjny + serum + maska

Zabieg idealny dla każdego działa antybakteryjnie oczyszcza skórę z martwego naskórka.

Peeling kawitacyjny działa na zasadzie wykorzystania “fali elastycznej”, czyli serii drgań o częstotliwości 25 000 Hz, która za pomocą specjalnej końcówki stymulatora niszczy warstwy wody rozprowadzonej na powierzchni skóry. Tworzące się pod jej wpływem w wodzie małe pęcherzyki wypełnione gazem są bardzo szybko rozrywane, a ich energia kinetyczna rozbija martwe komórki warstwy rogowej naskórka. Dochodzi wówczas do bezinwazyjnego złuszczenia powierzchni skóry, usunięcia sebum (łoju), reszty kosmetyków znajdujących się na jej powierzchni,  a także różnego rodzaju zanieczyszczeń.