Hydrafacial

Na czym polega system HydraFaceWash?

HydraFaceWash jest nieinwazyjnym zabiegiem wykorzystującym kwas hialuronowy. Zabieg ten skupia się na regeneracji skóry i przywróceniu jej do zdrowia. Polega on na usuwaniu zanieczyszczeń, odżywieniu skóry i przywróceniu jej młodzieńczego blasku. Zabieg HydraFaceWash nie tylko skutecznie regeneruje skórę, lecz również:

  • usuwa drobne bruzdy i zmarszczki;
  • poprawia elastyczność i napięcie skóry;
  • wyrównuje koloryt skóry i przywraca blask;
  • wzmacnia strukturę skóry;
  • łagodzi hiperpigmentacje/uszkodzenia;
  • poprawia wygląd przetłuszczającej się cery;
  • obkurcza rozszerzone pory;
  • łagodzi zaawansowane objawy starzenia.

 

Jaka jest zasada działania zabiegu z użyciem kwasu hialuronowego?

Wieloetapowy zabieg oczyszcza, złuszcza i usuwa zanieczyszczenia i martwe komórki skóry, jednocześnie uzupełniając poziom substancji odżywczych, takich jak antyoksydanty, peptydy i kwas hialuronowy. Urządzenie dostarcza kwas hialuronowy i pozostałe składniki do skóry, w sposób, który sprawia, że skuteczniej chronią przez szkodliwymi czynnikami środowiskowymi, pomagają zredukować drobne bruzdy i zmarszczki, napinają skórę i ujędrniają ją, gwarantując długotrwałe rezultaty, które można zobaczyć i poczuć już od pierwszego zabiegu. Zabieg z wykorzystaniem kwasu hialuronowego można dostosować tak, aby bezpiecznie i skutecznie złagodził określone problemy skórne. Nasze protokoły zabiegów zostały opracowane z myślą o złagodzeniu większości z uniwersalnych problemów skórnych, ale nasz przeszkolony personel potrafi dodatkowo dostosować zabiegi do indywidualnych potrzeb klienta. Każda skóra jest inna i wymaga indywidualnego traktowania.

 

Czy zabieg wiąże się ze skutkami ubocznymi?

Po zabiegu u klienta może pojawić się zaczerwienie, które z reguły ustępuje po paru godzinach.

 

Kiedy pojawią się pierwsze rezultaty?

Już po pierwszym zabiegu skóra będzie gładsza, zdrowsza i bardziej napięta. Gładkość i nawilżenie utrzymają się od 5 do 7 dni lub nawet dłużej. Zalecamy jeden zabieg na miesiąc, aby spłycić drobne bruzdy i zmarszczki, wyrównać hiperpigmentacje i poprawić wygląd przetłuszczające się i zanieczyszczonej cery.

 

Zdjęcia przed i po:

hydrafacial-results-fine-lines-wrinkleshydrafacial-results-hyperpigmentation