Laserowe wybielanie zębów

Smartbleach® wykorzystuje laser Smartlight 3LT do wytwarzania czystego zielonego światła, które współpracuje z opatentowanym czerwonym żelem wybielającym Smartbleach® zawierającym specjalny, niekwaśny preparat nadtlenku wodoru. Kolory czerwony i zielony są komplementarnymi kolorami, a wynikająca z tego interakcja Smartbleach® tworzy niekwasowy proces wybielania zębów. Rezultatem są bielsze, jaśniejsze zęby. Smartbleach® jest również w stanie ustabilizować mniejsze cząsteczki, zatrzymując ich przekształcanie w duże. Oznacza to, że leczenie trwa dłużej.

Typowa technologia wybielania zębów Smartbleach® trwa 45-50 minut dzięki nowemu systemowi wybielania zębów 3LT to około 60 do 90 minut za pomocą lasera Smartbleach.

Po uprzednim oczyszczeniu zębów stomatolog przystępuje do zabiegu wybielania. Na dziąsła nakładana jest powłoka ochronna, a następnie specjalny żel Smartbleach®, który pod wpływem zielonego światła wybiela zęby.

Ekscytującym aspektem Smartbleach® jest to, że wyniki są natychmiast widoczne, więc możesz ocenić siebie, po każdej aplikacji, kiedy osiągniesz pożądany rezultat.

Laserowe wybielanie zębów