Posty

Jak usunąć niepożądane owłosienie?

Każda z pań chciałaby być zawsze piękna. Niezależnie od karnacji, budowy ciała, a także subiektywnego rozumienia piękna, każda kobieta w jakiś sposób dąży do tego, by mieć kontrolę nad swoim ciałem i móc sprawiać, że będzie ono wyglądało bardziej atrakcyjnie. W tym celu stosuje się wiele zabiegów upiększających – robi się makijaż, chodzi na siłownię… Niestety, niektóre panie zmagają się z nieprzyjemnymi problemami znacznie utrudniającymi osiągnięcie wymarzonego efektu. Do takich problemów należą zbyt gęsto lub szybko odrastające włosy na ciele. Niegdyś potrafiły być one prawdziwą bolączką kobiet, dziś jednak można sobie z nimi poradzić bez większych trudności.

Czemu służy laserowe usuwanie włosów?

laserowe usuwanie owłosieniaLaserowe usuwanie owłosienia to bardzo przydatna metoda, dzięki której można stopniowo pozbyć się niepożądanych włosów na ciele. Zabieg może przynieść bardzo dobre rezultaty już po pięciu wizytach. Po pierwszej wizycie owłosienie zostaje zredukowane nawet do 40%, po pięciu udaje się je zredukować na dłuższy czas – bywa nawet, że na stałe! Jeśli włosy odrastają, dzieje się to znacznie wolniej niż wcześniej i są one mniejsze, dzięki czemu znacznie zwiększa się komfort i nie trzeba stale przejmować się problemem.

Kto może skorzystać z zabiegu?

usuwanie owłosieniaZabieg wykonywany jest przez przeszkolony personel i nie ma wielu przeciwwskazań, by go wykonywać. Przede wszystkim warto pamiętać, że nie powinny do niego podchodzić osoby opalone, gdyż powoduje to zwiększenie ryzyka oparzenia. Na laserowe usuwanie owłosienia mogą jednak zdecydować się panowie i panie o każdej karnacji. Zabieg niestety nie przyniesie należytych efektów w wypadku białych, siwych, rudych oraz blond włosów. Najlepiej przyjmą go osoby z włosami czarnymi oraz ciemnobrązowymi. Należy też pamiętać o tym, że włosy niektórych ludzi są bardziej odporne na laserowe usuwanie włosów, dlatego możliwa jest konieczność przeprowadzenia większej ilości zabiegów. Po skończonym zabiegu skóra może być lekko zaczerwieniona, ale szybko dojdzie ona do normalności, a włosy nie będą dłużej stanowiły żadnego problemu.

W dzisiejszych czasach, jeśli tylko ktoś chce sprawić, by jego ciało wyglądało dokładnie tak jak sobie zamarzy, można się tym bez przeszkód zająć. Zabiegi takie jak laserowe usuwanie włosów są już w Polsce czymś normalnym i są wykonywane przez profesjonalne salony urody w całej Polsce. Warto zastanowić się nad takim zabiegiem, jeśli problem nadmiernego lub szybko odrastającego owłosienia nie daje komuś spokoju. Po wszystkim będzie można cieszyć się niesamowitym efektem.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *